Розпродаж

Всі

Розпродажі та інші акції

Українська торгова марка Casual Ua являється популярним виробником модного та комфортного одягу. Асортимент фірмової одежі має сезоні зимові та літні колекції, а також демісезонний одяг. Коли сезон закінчується, магазин робить значні знижки та влаштовує розпродажі. Щоб покупці не пропустили час початку знижок у магазинах, потрібно зареєструватися на сайті й отримувати повідомлення по нові надходження й різні акції. Каталог сайту на кожній фотографії має функцію «Повідомити про знижку», натиснувши на кнопку, Ви в першу чергу отримаєте повідомлення про початок розпродажу й зможете вигідно придбати потрібні речі.

Реєстрація для отримання інформації

Одяг від торгової марки Casual Ua у широкому асортименті можна придбати в шоурумі на Подолі, біля станції метро Контрактова площа. Одежу можна вибрати, поміряти й купити. Для тих, хто не має можливості чи бажання їхати до Києва, надається можливість купувати товар онлайн. На сайті casualua.com.ua придбати жіночий одяг через розпродаж можна з будь-якого місяця країни, чи це місто Вінниця (російською мовою "Винница"), чи невеликий райцентр. Хоча модний та якісний одяг, що представляє бренд Casual Ua, має невисокі ціни, багато людей очікують знижки, щоб придбати більшу кількість товару за ті ж самі кошти. Замовити потрібний товар можна в будь-який час, менеджери протягом одного робочого дня розглянуть Вашу заявку й зв'яжуться з Вами для вирішення робочих моментів.

Переваги магазину Casual Ua

Якщо Вас цікавить розпродаж жіночого одягу, то звертайтеся до інтернет-магазину Casual Ua (Україна), тут найкращі пропозиції ціни, а придбати одяг можна онлайн, знаходячись ві Львові чи Одесі, не покидаючи Рівне, Хмельницький та інші населені пункти. Доставку по всій території України здійснить надійний перевізник Нова пошта, можливо скористатися послугами кур'єра, також покупці можуть забрати товар зі складу у Києві. Оплатити придбаний товар можна безготівковим способом або готівкою. За детальною інформацією можна звернутися до співробітників фірми, використавши контактні телефони чи електронну пошту.