Програма лояльності

Ми радіємо, коли ваш гардероб оновлюється речами Casual Ua, а кожне повторне замовлення сприймаємо як найбажаніше свято. Аби залучити до святкування кожного покупця - ми надаємо постійну знижку. Як її отримати? Оформіть обліковий запис тут. Ви зможете переглядати власні замовлення, відстежувати їх статус та зберегти інформацію про доставку товарів (відділення «Нової пошти», номер телефону тощо). Сума замовлень, зафіксованих у особистому кабінеті, визначає розмір знижки:

  • 5 000 тисяч гривень - 5%;

  • 10 000 тисяч гривень - 7,5%;

  • 15 000 тисяч гривень - 10%;

  • 25 000 тисяч гривень - 15%.


Зверніть увагу: програма лояльності поширюється на весь асортимент магазину і назавжди закріплюється за покупцем. Участь в програмі доступна лише зареєстрованим клієнтам. Так команда Casual Uа зможе відслідковувати суми замовлень та своєчасно збільшувати фіксовану персональну знижку.

Знижки на капсульні колекції

Casual Ua проти спонтанних витрат на речі, котрі не пасують одна до одної. Усі наші колекції можна комбінувати та поєднувати з улюбленими стилями, аби створити капсульний гардероб. Так ви зможете економно витрачати кошти на його оновлення, припините засмічувати шафу непотрібними речами і матимете кілька безпрограшних образів.


За любов до стилю і відповідального споживання ми пропонуємо знижку. Вона діє на окремі позиції, представлені на сайті, і може бути використана лише один раз. Як отримати знижку? Заохочення нараховується автоматично при купівлі комплектів чи кількох окремих одиниць нашої продукції. Більше речей в одному замовленні - більша знижка:

  • 5% за 2 одиниці;

  • 7,5% за 3 одиниці;

  • 10% за 4 одиниці;

  • 15% за 5 одиниць.


Зверніть увагу: ми не об’єднуємо знижки, а пропонуємо лише одну, яка дає максимальну вигоду клієнту. Відповідні розрахунки, сума знижки та фінальна вартість дублюється у чеку. Зауважте, що повернення одягу впливає на підсумкову ціну, яка може варіюватися, залежно від кількості повернутих речей. Детальна інформація узгоджується в індивідуальному порядку із оператором.