Комплекти

Всі

Стильний одяг відомого бренду

Одяг відомої української торгової марки Casual Ua відрізняється привабливим дизайном, сучасними лекалами, високоякісними матеріалами, вигідними цінами. Модельєри фірми слідкують за усіма модними тенденціями та регулярно оновлюють власні колекції. Фірмові вироби Casual Ua користуються заслуженою популярністю серед прихильниць стильного одягу. Бренд Casual Ua пропонує повсякденний одяг та одежу для святкових подій, фірмові вироби задовольнять жінок різного віку та комплекції. До сезону пропонується теплий верхній одяг та легкі літні речі. Зареєструвавшись на сайті, Ви зможете отримувати повідомлення про акції та знижки від фірми. Невисокі вигідні ціни не впливають на якість речей, фірмовий одяг відрізняється високим ґатунком тканин, надійністю у користуванні.

Вибір комплектів

Для того, щоб бути стильною та модною не обов’язково мати багато речей, важливо правильно комбінувати ті, що є в гардеробі. Оптимально підібраний комплект одежі створює неповторний стиль кожної жінки. А зміна елементів одягу створить нові образи, головне правильно поєднувати гаму кольорів та стиль речей. Прикраси та аксесуари доповнять певний імідж стильної на модної жінки. Фірма Casual Ua підготувала для клієнток готові комплекти, ознайомитись з якими можна у каталозі або у шоурумі.

На сторінках сайту casualua.com.ua представлений каталог модного фірмового одягу, в якому кожна жінка зможе підібрати собі речі у комплекті. Придбавши кілька речей, покупці отримують певні знижки згідно з коефіцієнтом. Для поступних клієнтів діє програма лояльності. Вибравши потрібні речі окремо або у комплекті, замовте покупку через кошик, залишивши свої контакти. Менеджери сайту оперативно зв'яжуться з Вами, після уточнення умов оплати та доставки товар буде відправлено за вказаною Вами адресою.

Надійний та вигідний магазин

Купити комплекти модного та стильного одягу за привабними цінами можна в інтернет-магазині Casual Ua. Здійснити придбання є можливість онлайн, але при бажані та змозі можливо відвідати шоурум на Подолі, що знаходиться за адресою: вулиця Кожум'яцька, 12г, недалеко від станції метро Контрактова площа. Оплатити придбаний товар можна готівкою або в безготівковій формі. Доставку по всій території країни здійснить відомий перевізник Нова пошта. Гарантія якості товарів надається покупцям згідно з Законом про захист прав споживачі. Проконсультуватися за різними технічними питаннями можна зі співробітниками фірми.