Програма лояльності

Ми дуже цінуємо, коли ви повертаєтесь до нас за новими покупками. Щоб виразити це в приємних бонусах для Вас, ми розробили систему накопичувальних та єдиноразових знижок, якими раді поділитись.


В першу чергу, наші постійні покупці, ми раді запропонувати Вам накопичувальну систему знижок, які в автоматичному режимі при певній сумі заказів будуть ЗАВЖДИ нараховуватись на всі ваші закази, які ви робите під своїм обліковим записом.
5000 грн – 5% знижка на всі покупки
10000 грн – 7,5% знижка на всі покупки
15000 грн – 10% знижка на всі покупки
25000 грн – 15% знижка на всі покупки

Крім цього, ми полюбляємо отримувати Ваші фото в нашому одягу та ваші відгуки, чи Ви залишились задоволені. За розміщення фото в одній чи більше речі виробництва CASUAL на Вашій сторінці в facebook чи instagram ми пропонуємо знижку 10% на одне найближче замовлення (в коментарі до замовлення на сайті можна вказати посилання на Ваш профіль та фото в соціальних мережах).

Крім цього, ми ретельно працюємо над тим, щоб всі речі в кожній колекції гармонійно поєднувались одна з одною. Це дозволяє створювати гардероб за принципом капсули та економно витрачати кошти на його оновлення. Але це ще не все: для того, щоб Ви отримували максимальну економію за покупку двох чи більше речей, ми пропонуємо готові луки за зниженими цінами та єдиноразові знижки на замовлення, в яких дві чи більше одиниць, які автоматично нараховуються при формуванні замовлення на сайті:
при замовленні на 2 одиниці – 5%
при замовленні 3 одиниць – 7,5%
при замовленні 4 одиниць – 10%
при замовленні 5 одиниць – 15%

Увага! Сума знижки в замовленні нараховується з урахуванням кількості речей в замовленні, але кінцева знижка визначається з урахуванням повернень та кінцевої кількості придбаних речей!

Знижки не сумуються між собою! У випадку, якщо декілька знижок діють на одне й те ж замовлення, діє тільки одна з них, яка є максимально можливою.

Увага!!! Фінальна знижка розраховується з урахуванням кількості речей, що увійшли в покупку після повернень та обмінів.
Це означає, що при поверненні однієї чи більше речей або додатковому заказі ітогова сума до сплати може бути більшою або меншою в залежності від зміненої (збільшеної або зменшеної) знижки. Таким чином, вартість фактично придбаних речей може відрізнятися від попереднього рахунку, а сума до повернення за речі, які не підійшли, може бути меншою за ту, що сплачена при замовленні.
Всі деталі та розрахунок знижки можна знайти в чеку при замовленні. Дякуємо за розуміння!