Інформація для ділерів

Для крупного та дрібного гурту ми раді запропонувати вигідні умови співпраці. Правильне управління асортиментом магазину та його постійне оновлення – залог успіху торгової точки. Ми постійно працюємо над новими моделями та знаходимось в пошуках нових цікавих тканин та силуетів.

Тому ми раді запропонувати вироблені під нашим брендом вироби для продажу крупним та дрібним гуртом (від трьох одиниць) з урахуванням дилерської знижки до роздрібних цін, які вказані на нашому сайті. Кожне оновлення нашого асортименту ми в першу чергу анонсуємо нашим постійним дилерам, щоб запропонувати найбільш повний вибір моделей, розмірів та кольорів та гарантувати першочерговість в придбанні наших нових колекцій.

Кожна модель, яку ми виробляємо, унікальна з тієї точки зору, що партія в певній тканині для певної моделі завжди лімітована у кількості та ніколи не повторюється. Це дозволяє нам оперативно оновлювати свій асортимент та швидко реагувати на попит в тому випадку, коли успішна модель потребує повторного запуску у виробництво, але в іншій тканині та в іншому виконанні, щоб уникнути повного повторення.

Ми бачимо великий потенціал в розвитку української модної індустрії та запрошуємо до співпраці власників торгових точок одягу, які зацікавлені в сучасному українському бренді та продукції високої якості за розумні гроші.